Podanie

Rekrutacja jest cały czas otwarta :)... tylko pisać i czekać na odpowiedź

Moderatorzy: Leon Zawodowiec, AvderoOoS, Dudusiovsky.

poison
Play
Gadu-Gadu: 63786665

Podanie

Postautor: poison » 07 sty 2018, 18:02

1.- ρσιѕσи
2.- dziennie 5-6 godzin w dniach poniedziałek-piątek 8-9 w sobotę-niedzielę
3.- 14 tak wiem że minimum 20 ale doczytajcie do końca może zrobicie wyjątek
4.- w cs 1.6 2 lata w css 4 lata
5.- CS:S
6.- Mam
7.- posiadam po mutacji
8.- GG-63786665 Ts3 mam ale na starszą wersję (xp) może jakiś serwer mi nie działać ale wątpię
9.- uważam się za dobrego gracza przerzuciłem się z non steam bo tam miałem prawie wszędzie bany na (polskich) serwach nagrywam na yt tak żeby mi ktoś wierzył że nie gram na chatach link: https://www.youtube.com/channel/UCWY39d ... XvQKEaQA-A
10.- przerzuciłem się z non steam a tam miałem nawet swój własny klan gσℓ∂εη™ byliśmy jednym z lepszych ale oni nie mają zamiaru przejść na steam a brakuje mi gry spar/teningi/mixy
11.- szukałem różnych klanów z cs:s steam wpisałem frazę: CS:S steam rekrutacja klany i wyskoczyliście mi wy popatrzyłem na grupę steam że istniejecie już od 15 października 2009 macie własne forum planujecie mieć serwer myślę że jesteście 1 z tych klanów bardzo dobrych
12.- jeżeli przymkniecie oko na mój wiek i testowo zobaczycie jak gram to (dać mi szansę jeżeli mi nie będzie wychodziło bo pod presją ciężko się popisać
13.- (chodzi o typ: FFA, DM, TP, GG, BFM,) - najczęściej DD2 (only)/ale gram w między czasie FFA / ostatnio też deathmatch trenuje mocno deagle/awp/m4a1-s/ak-47 nie zapominam żeby coś postrzelać z innych broni bo może być taka sytuacja gdzie będe miał inną broń
14.- na razie bo jestem nowy na steam css i nie znam innych iracka piaskownica/uwujka ffa i dd2
15.- nie znam (nie miałem)
16.- kinder™ / [LEGENDARNY]- /gσℓ∂εη™ miałem jeszcze 2 inne ale już nie pamiętam nazwy
17.- nie wiem co napisać / jeszcze nie widziałem jak gracie i jak mój skill do waszego się prezentuję
18.- szczerze żeby nikogo nie okłamywać na 98% nie wrócę do non steam a na innych grach nie gram bo mam słabego kompa ale css 100-150 fps chodzi :)
19.- szukałem różnych klanów z cs:s steam wpisałem frazę: CS:S steam rekrutacja klany i wyskoczyliście mi wy
20.- Mam nadzieję że przymkniecie oko na wiek ale mam mikro po mutacji więc mój głoś nie będzie wam przeszkadzał nagrywam na yt jeszcze ras podaje jak by się zapomniało https://www.youtube.com/channel/UCWY39d ... XvQKEaQA-A na filmach można zobaczyć czy można się nade mną zastanowić

Wróć do „Rekrutacja”