Trening celności, samopoprawa

Propozycje zmian odnośnie klanu, forum, strony.

Moderatorzy: AvderoOoS, Leon Zawodowiec, Dudusiovsky.

AvderoOoS
Dominating
Gadu-Gadu: 5090913
Kontaktowanie:

Trening celności, samopoprawa

Postautor: AvderoOoS » 18 wrz 2013, 16:24

Jak wiadomo, w CSS i wielu innych grach jak MOBA, praca myszką jest niezwykle ważna.

Ja sam mimo, że wiem co i kiedy zrobić, nie jest w stanie na czas wycelować, zabić, kliknąć, mam swoje odruchy które sprawiają, że gram gorzej.
Jeśli ktokolwiek ma ochotę poprawić swoje umiejętności (a na to zawsze jest miejsce, nieważne jak dobry jesteś) to polecam kilka prostych ćwiczeń.

Proste gierki Arcade które wymagają szybkich reakcji i decyzji, gierki wymagające precyzji, cokolwiek, ja osobiście gram w to:

http://www.missionred.com/games/reflexte.html

Jest też opcja która bardzo wielu osobom pomaga, a mianowicie wyłączenie akceleracji myszki, która mimo wszystko zmniejsza waszą celność, łątwiej wyczuć ruch ręki, niż kursora, to taka sama różnica jak rysowanie w paincie i ręcznie, ręcznie jesteście dokładniejsi i skuteczniejsi.

Mało grywam w CSa ale w LoLu znacznie poprawiło to moje wyniki, klikanie na mapie, szybkie zmienianie celu i koordynacja ręka oko, idą w parze z naszą wydajnością.

Także polecam dołączenie takich lub podobnych indywidualnych ćwiczeń do dziennego reżimu treningowego.

AvderoOoS

Wróć do „Propozycje”